Szczepienia dzieci w wieku 12-18 lat

Na powyższej stronie https://edukacja.um.warszawa.pl/szczepimy-w-szkole znajdą Państwo informacje dotyczące szczepień, w tym linki do nagrań z webinariów z udziałem lekarzy pediatrów.

Szanowni Państwo,

zachęcamy do zapoznania się z apelem Prezesa Naczelnej Rady Lekarskiej prof. dr. hab. med. Andrzeja Matyi w sprawie szczepień dzieci powyżej 12 roku życia skierowanym do uczniów i rodziców.

List_Prezesa_Naczelnej_Rady_Lekarskiej_do_Rodzicow.pdf

List_Prezesa_Naczelnej_Rady_Lekarskiej_do_Uczniow.pdf

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szanowni Państwo,

w związku z trwającymi przygotowaniami do szczepień przeciwko COVID-19 dzieci w wieku 12-18 lat prosimy o zapoznanie się z  listem Pani Renaty Kaznowskiej, wiceprezydent m.st. Warszawy oraz z dodatkowymi materiałami informacyjnymi.

W załączeniu znajdą Państwo:

·         list władz m.st. Warszawy,

·         informację o webinariach dla rodziców z udziałem lekarza oraz link do formularza do zadawania pytań,

·         wzór deklaracji na szczepienie,

·         wzór kwestionariusza wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby niepełnoletniej przeciw COVID-19,

·         wzór kwestionariusza wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby pełnoletniej przeciw COVID-19.

Więcej informacji:

·         Szczepienia uczniów w wieku 12-18 lat - link do strony Ministerstwa

·         Szczepienia uczniów w wieku 12-18 lat - link do strony Biura Edukacji

List Zastępcy Prezydenta m.st. Warszawy do rodziców młodzieży powyżej 12-go roku życia.pdf

Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID

Kwestionariusz wstepnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby niepelnoletniej przeciw COVID.pdf

Szczepienia uczniów w wieku 12-18_lat - webinaria dla rodziców.docx

Szczepienia uczniów w wieku 12-18 lat - deklaracja na szczepienia.docx