AKTUALNOŚCI FOTORELACJE RAMOWY PLAN DNIA KALENDARIUM CERTYFIKATY I PARTNERZY

GRUPA JEŻYKI

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 277 im. E. Orzeszkowej informuje,
że z dniem 27.04.2019 strajk nauczycieli zostaje zawieszony.

W związku z tym w dniach 29.04 oraz 30.04. 2019 wszystkie zajęcia dydaktyczne
i opiekuńczo-wychowawcze (świetlicowe) będą odbywały się

zgodnie z obowiązującym planem lekcji (dotyczy szkoły i przedszkola).

02.05.2019 jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych, ustanowionym przez Radę Rodziców zgodnie z § 6 ust. 1 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 roku
w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U. z 2017 r. poz. 1603).

Jednakże w tym dniu zorganizowany będzie dyżur opiekuńczo-wychowawczy dla dzieci uczęszczających do oddziału przedszkolnego oraz klas I-III
Prosimy Rodziców, którzy nie mogą zapewnić dzieciom opieki w tym dniu,
o dokonanie zapisu telefonicznie lub w sekretariacie szkoły
najpóźniej do wtorku 30.04.2019 do godziny 12:00.

INFORMACJA DYREKTORA SZKOŁY SP277 DO RODZICÓW

Ze względu na brak pracującej kadry nauczycielskiej (nauczyciele nadal biorą udział w strajku), szkoła/przedszkole będzie funkcjonować w zakresie ograniczonym.

W dniach następnych po świętach, tj. po 23.04.2019 będą odbywały się tylko zajęcia opiekuńcze aż do wydania następnego komunikatu.

Proszę o zrozumienie sytuacji i utrudnień przed jakimi stanęła szkoła/przedszkole w związku ze strajkiem.

Rodziców, którzy mogą zapewnić opiekę swoim dzieciom, proszę o nieposyłanie ich do szkoły/przedszkola, ponieważ w okresie trwania strajku liczba nauczycieli świadczących pracę może ulegać zmianie.

Mając świadomość, że nie wszyscy Państwo możecie zapewnić opiekę dzieciom, oraz wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, zwracam się z prośbą, o informację każdego dnia poprzedzającego do godz. 12.00, w jakich godzinach dziecko będzie przebywało pod opieką szkoły.

Powyższa prośba podyktowana jest koniecznością zapewnienia niezbędnej liczby nauczycieli.

Informację proszę przekazać telefonicznie do sekretariatu szkoły.

Dalsze informacje o organizacji pracy placówki będą przekazywane za pośrednictwem strony internetowej szkoły.

INFORMACJA DYREKTORA SZKOŁY SP277 DO RODZICÓW

Ze względu na brak pracującej kadry nauczycielskiej (nauczyciele nadal biorą udział w strajku), szkoła/przedszkole będzie funkcjonować w zakresie ograniczonym.

W dniach 18,19 i 23 kwietnia 2019 r. będą odbywały się tylko zajęcia opiekuńcze.

Rodziców, którzy mogą zapewnić opiekę swoim dzieciom, proszę o nieposyłanie ich do szkoły/przedszkola, ponieważ w okresie trwania strajku liczba nauczycieli świadczących pracę może ulegać zmianie.

Zwracam się z serdeczną prośbą do tych z Państwa, którzy nie mogą zapewnić opieki swojemu dziecku o informację do jutra t.j. 17 kwietnia 2019 r. do godz. 12.00, w jakich godzinach i dniach dziecko będzie pod opieką szkoły. Powyższa prośba podyktowana jest koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom w dniach 18,19 i 23 kwietnia 2019. Informację proszę przekazać telefonicznie do sekretariatu szkoły.

Dyrektor Szkoły informuje, że w dniu 17.04.2019 (środa)
planowana jest kontynuacja strajku nauczycieli.

25 nauczycieli bierze udział w komisjach egzaminacyjnych w szkole i poza szkołą.

W związku z czym w dniu 17.04.2019r. nie będą realizowane zajęcia opiekuńczo – wychowawcze.

Maria Głowacka

Dyrektor Szkoły informuje, że w dniu 16.04.2019 (wtorek)
planowana jest kontynuacja strajku nauczycieli.

W związku z czym w dniu 16.04.2019r. nie będą realizowane zajęcia opiekuńczo – wychowawcze.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 277 informuje, że

dn. 12.04.2019r. trwa nadal akcja strajkowa.

Pomimo jej planowanej kontynuacji w przyszłym tygodniu

w szkole odbędą się egzaminy państwowe uczniów kl. VIII,

co za tym idzie szkoła będzie nadal zamknięta (wynika to również z przepisów o egzaminach).

Szkoła będzie otwarta tylko dla uczniów zdających. Placówka nie będzie sprawować w tym czasie funkcji opiekuńczej dla pozostałych dzieci ze względu na sytuację strajkową.
Ósmoklasistom, życzę powodzenia za egzaminach.

Dyrektor Szkoły informuje,

iż dnia 12.04.2019r., tj. w piątek - planowana jest kontynuacja akcji strajkowej w SP277.

Dyrektor Szkoły informuje,

iż dnia 11.04.2019r., tj. w czwartek - planowana jest kontynuacja akcji strajkowej w SP277.

Dyrektor Szkoły informuje,

iż dnia 10.04.2019r., tj. w środę - planowana jest  kontynuacja akcji strajkowej w SP277.

Dyrektor Szkoły informuje,

że każdego dnia będą podawane komunikaty o akcji strajkowej.

Dnia 9.04.2019r., tj. wtorek - planowana jest kontynuacja akcji strajkowej.

Maria Głowacka

Informacja dla Rodziców w związku z planowanym strajkiem

Szanowni Rodzice,

Przekazujemy pismo od zastępcy Burmistrza Dzielnicy Targówek p. Jędrzeja Kunowskiego oraz druk ZAS-36 wraz z wzorem jego wypełnienia dla rodziców, którzy mogą ubiegać się o zasiłek opiekuńczy za czas sprawowania opieki nad dzieckiem do lat 8 z powodu nieprzewidzianego zamknięcia żłobka, przedszkola lub szkoły.

• STRAJK NAUCZYCIELI - (PISMO z dn. 03.04.2019r.)  (POBIERZ)
  • ZAS-36 - (OŚWIADCZENIE O SPRAWOWANIU OPIEKI NAD DZIECKIEM W WIEKU DO 8 LAT) - WZÓR ORAZ DRUK DO POBRANIA (POBIERZ)
  • Informacja dla rodziców dotycząca zasiłku opiekuńczego (POBIERZ)

WAŻNA INFORMACJA DLA RODZICÓW

Informujemy, że wszyscy Rodzice, których dziecko będzie kontynuowało edukację w przedszkolu lub w klasie pierwszej w naszej placówce - Szkole Podstawowej nr 277, są zobowiązani do wypełnienia deklaracji kontynuowania i dostarczenia jej do wychowawcy grupy  do dnia 15 lutego 2019 r.

Osoby które nie złożą deklaracji w w/w terminie, będą musiały wziąć udział w warszawskiej rekrutacji elektronicznej.

Deklaracje będą do pobrania u wychowawców.