INFORMACJE DOTYCZĄCE REKRUTACJI NA OPIEKĘ WAKACYJNĄ

W PRZEDSZKOLACH I ODDZIAŁACH PRZEDSZKOLNYCH W SZKOŁACH
W ROKU 2019/2020

25 marca 2020 r. o godz. 9.00  pod adresem: warszawa-dyzury.pzo.edu.pl
zostanie uruchomiony elektroniczny system zapisów do dyżurujących w okresie wakacyjnym przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.
Przed wypełnieniem wniosku należy zapoznać się z zasadami oraz harmonogramem zapisów na dyżur wakacyjny.
Rodzice będą mogli w systemie elektronicznym wskazać turnusy i dyżurujące przedszkola/oddziały przedszkolne, do których chcieliby zapisać dziecko.
W celu zalogowania się do systemu rodzice korzystają z hasła dostępu do konta założonego przez siebie w 2020 r., dotyczącego innych rekrutacji (np. rekrutacji do klas 1 szkół podstawowych lub oddziałów przedszkolnych) lub hasła wydanego przez dyrektora przedszkola/ szkoły podstawowej do którego uczęszcza obecnie dziecko .
Aby otrzymać hasło należy zwrócić się z taką prośbą do sekretariatu drogą mailową na adres : sp277@wp.pl.
Hasło zostanie Państwu przekazane wiadomością zwrotną.

Wniosek o przyjęcie na dyżur wakacyjny należy zarejestrować w systemie najpóźniej do 7 kwietnia 2020 r. do godz. 24.00.

Zarejestrowanych wniosków o przyjęcie na dyżur wakacyjny nie należy dostarczać w wersji papierowej do placówek pierwszego wyboru.

Szczegółowe informacje dotyczące dyżuru wakacyjnego :

Uproszczenie zapisów na dyżury wakacyjne w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w szkołach

W obecnej sytuacji epidemiologicznej rodzice nie składają w placówkach wniosków o wydanie hasła dostępu do systemu zapisów na dyżur wakacyjny. W dniach 23 - 25 marca br. dyrektorzy przedszkoli i szkół przekażą rodzicom na adresy mailowe hasła dostępu.

Rodzice dzieci biorących udział w rekrutacji do przedszkoli/oddziałów przedszkolnych lub klas pierwszych na rok szkolny 2020/2021 korzystają z hasła nadanego w systemie elektronicznej rekrutacji.

Od 25 marca br. rodzice wypełniają wniosek na dyżur wakacyjny jedynie w elektronicznym systemie zapisów. Nie muszą dostarczać wersji papierowej wniosku do przedszkola/szkoły.

Poniżej publikujemy zmodyfikowany harmonogram zapisów oraz zasady organizacji opieki wakacyjnej w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w szkołach w okresie lipiec – sierpień 2020 r.

Zasady_zapisow_na_opieke_wakacyjna_2020.docx

Harmonogram_dla_rodzicow_zapisy_opieka_wakacyjna_2020.docx