KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2021/2022 TERMINARZ ZEBRAŃ I DNI OTWARTYCH HARMONOGRAM rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022

HARMONOGRAM rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022

Rozpoczęcie r. szk. 2021/2022 - 1 września 2021r.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się w środę 1 września 2021 r.

Rodzice uczniów (klas II-VIII) nie wchodzą na teren szkołyZ rodzicami zapraszamy tylko uczniów kl. I (wyjątkiem są uczniowie, którzy rozpoczynają naukę w naszej szkole - rodzic może wejśc z dzieckiem na teren szkoły). Rodzic musi posiadać maseczkę.

Od 1 września uczniowie klas 1-3 wchodzą do szkoły wejściem bocznym od ul. Suwalskiej.

Prosimy wszystkich uczniów o:

• przybycie do szkoły zgodnie z podanym harmonogramem,
  • posiadał własną maseczkę  ochronną, której używa w części wspólnej budnynku (np. na korytarzu)
  • zachowanie zasad bezpieczeństwa zgodnie z zaleceniami GIS, MZ i MEN, tj.: przed wejściem do budynku zdezynfekowanie rąk, zachowanie właściwego dystansu społecznego, unikanie zbiorowisk, stosowanie się do zaleceń wszystkich pracowników szkoły.

Rodzice uczniów klas I uczestniczący w rozpoczęciu roku szkolnego (1 rodzic/opiekun z uczniem) są zobowiązani do używania maseczek ochronnych podczas całego pobytu w szkole.

Uczniowie klas II – III po zakończeniu spotkania z wychowawcą zostaną wyprowadzeni przez wychowawców bocznym wejściem szkoły.

INFORMACJA O ROZPOCZĘCIU ROKU SZKOLNEGO DLA: GRUP ZEROWYCH - 0a i 0b, GRUP PIĘCIOLATKÓW - MOTYLKI oraz dla RODZICÓW DZIECI CZTEROLETNICH - MISIE znajdują się w zakładce: AKTUALNOŚCI (ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY)